probuďme v dětech čtenáře

čtenářské webináře pro vyučující, asistentky mateřských škol

vhodné i pro vyučující 1. tříd

Probuďme v dětech čtenáře
 je název webináře, který je určen pro vyučující a asistentky mateřských škol, vyučující 1. ročníků škol základních i pro ostatní, kteří pracují s dětmi předškolního věku a chtějí u nich rozvíjet předčtenářské dovednosti a budovat pozitivní vztah ke čtení a knihám. 

Obsahem je představení zajímavých a inspirativních knih pro děti (od 2 do 6 let), aktivit spojených se čtením ("čtenářské" lekce). 
Webinář povede Mgr. Marika Zadembská z třinecké knihovny. Marika je mezi knihovníky pojmem a respektovanou osobností, čtenářstvím doslova žije a je velice inspirativní.

Pondělí - 1. 3. 
Začátek ve 14.00. Předpokládaná délka 2 hodiny. 

Registrace na akci je nutná z technických i kapacitních důvodů. Počet míst na jeden webinář je omezen na 15. Děkujeme za nahlášení do neděle 28. 2. Prosím, počítejte s časovou dotací. 

Organizační podmínky:
Přihlášení se uskuteční přes následující odkaz https://whereby.com/map-slavkov - zkopírujte do prohlížeče Google Chrome. Návod k přihlášení najdete zde.  
Budeme v "učebně" od 13.45. Je tedy možné se přihlásit i dříve.

Pokud vám přihlášení nepůjde, kontaktujte pana Patrika Hrozka na telefonním čísle 776 644 046. Doladíme. Přihlášení si můžete vyzkoušet i dříve. Je nutné mít počítač (notebook) s mikrofonem - kamera není nutností.  
Nemějte obavy!