výchova chlapců

Jste rodiči synů?
Chcete jim více porozumět a pochopit jejich svět?
Chcete při výchově respektovat specifika jejich pohlaví?
Chcete porozumět roli maminky a tatínka v životě kluků?
Nebo potřebujete jen povzbudit, abyste zjistili, že některé projevy chlapců neznamenají zlobení, i když jsou pro vás náročné? 

Připravili jsme pro vás online seminář s Eliškou Vondráčkovou, která vystudovala sociální práci a sociologii na MU. Absolvovala psychosociální výcvik a výcvik integrativního koučinku. Od roku 2003 poskytuje konzultace a poradenství v oblastech rozvoje osobnosti, vztahů v rodinách, výchovy dětí či prevence patologických jevů v rodinách. Vede semináře, kurzy pro rodiče i pro pracovní týmy. Je autorkou a lektorkou programu Devatero úspěšného rodičovství. Je matkou tří dospělých synů. 

Termín:
středa 14. 4. 2021

Čas: 17.00 až 19.00

Místo: Workshop se uskuteční v online prostoru, v "učebně MAP" v prostředí Whereby. Před webinářem budou rozeslány na e-mail instrukce pro přihlášení. Přihlášení je jednoduché, k dispozici bude naše technická podpora a s připojením případně pomůže. 

Přednášející: Mgr. Ing Eliška Vondráčková 

Registrace: Děkujeme za nahlášení účasti do 12. 4. 2021 přes registrační formulář nebo zasláním zprávy na slavkovsko@seznam.cz. Přihlášení je nutné z organizačních důvodů.