život s dětmi s ADHD

Seminář je určen pro zájemce z řad rodičů, pedagogických pracovníků i dalším zájemcům o tuto problematiku. Je organizován ve spolupráci s Rodinným centrem Domeček, Křenovice.

Termín: pondělí 9. října 2017

Čas: 17.00 -19.00

Místo: Křenovice, Brněnská 23 - Orlovna - RC Domeček (mapa)

Přednášející: Bc. Petra Škrdlíková, Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

Registrace: Děkujeme za nahlášení účasti do 5. října (zasláním zprávy na slavkovsko@seznam.cz nebo přes registrační formulář na webu). Přihlášení je nutné z důvodu případné změny termínu.

Další informace: J. Schovancová (slavkovsko@seznam.cz).
Přezůvky s sebou.

Seminář je financován z projektu MAP, pro účastníky je zdarma. 

O semináři

ADHD, neboli porucha pozornosti s hyperaktivitou, se projevuje u některých dětí již od raného dětství, nejvíce však ve školním věku a je častější u chlapců než u dívek. Může přetrvávat i do dospělosti.

Seminář věnovaný tomuto tématu povedou lektorky Petra Škrdlíková a Eliška Vondráčková a budou se věnovat tématu z pohledu výchovy neklidného dítěte v rodině, ve školce, sourozeneckým vztahům v rodině s dítětem s ADHD.

Petra Škrdlíková má bohaté zkušenosti s prací a projekty na podporu dětí s ADHD. Je autorkou několika knih, například Hyperaktivní předškoláci - výchova a vzdělávání dětí s ADHD.
Eliška Vondráčková se již několik let věnuje lektorské a poradenské činnosti v oblasti rozvoje osobnosti, vztahů v rodině, výchově dětí, efektivnímu rodičovství, prevenci patologických jevů v rodinách.