ZRUŠENO ! Jak se bavit se svým dítětem o volbě školy/profese

Jedná se o online seminář určený především pro zájemce z řad rodičů žáků II. stupně základní školy, vyučujícím základních škol, kariérovým a výchovným poradcům.     

Termín: čtvrtek 11. listopadu 2021

Čas: 17:00-18:30

Lektorka: 

Petra Šnepfenbergová (kariérová poradkyně, Národní cena kariérové poradenství 2018). 

Mezi jedno z nejdůležitějších rozhodnutí, které musí žáci před ukončením základní školní docházky učinit, patří volba povolání. Při rozhodování dítěte o budoucí profesi je důležitá role rodiny, rodičů, kteří velmi významným způsobem ovlivní tento životní milník.
Proč diskutovat se svým dítětem o tom, čím bude až vyroste a bude vycházet ze základní školy? Víte, jak můžete své dítě podpořit? Máte na své dítě a jeho schopnosti objektivní náhled? Jak zajistit, aby se uplatnilo na trhu práce, bylo pracovně úspěšné a spokojené?

Na tyto otázky se pokusí odpovědět právě tento webinář. 

Na akci je nutné se registrovat. Děkujeme za nahlášení účasti do 7. 11. 2021 přes registrační formulář, nebo je možné přihlásit se zasláním zprávy na map2slavkov@seznam.cz. 

Budeme vás kontaktovat a domluvíme podrobnosti.


Další informace: 

Webinář se uskuteční přes naši online "učebnu" Whereby v prohlížeči Google Chrome.

Veškeré informace k  přihlášení Vám zašleme,  bude možné vyzkoušet si připojení dříve, k dispozici Vám bude naše technická podpora Patrik Hrozek (na telefonním čísle 776 644 046).  

Seminář je financován z projektu MAP II, pro účastníky je zdarma.